Školení EPS ZETTLER organizovaná společností Tyco Fire Protection Products

Společnost Tyco Fire Protection Products organizuje pro své partnery pravidelná obchodně technická školení na produkty, které dodává na trh v České a Slovenské republice.

Na všechna školení  ZETTLER je nutné se přihlásit pomocí systému LMS. Návod na registraci do systému LMS a přihlášení na školení v systému LMS najdete zde. Do systému LMS se každý účastník musí zaregistrovat pomocí registračního formuláře. Pokud je již účastník v systému LMS zaregistrován, může se přihlásit pomocí svého uživatelského účtu. POZOR, průběhu měsíce září 2018 bude docházet k migraci systému LMS a registrace se nemusí podařit. V případě jakýchkoliv problémů s registrací nebo přihlášením zašlete prosím přihlášku (jméno, firma, kontaktní údaje) na mailovou adresu sales.liberec@tycoint.com. POZOR – systém LMS je momentálně mimo provoz proto prosím přihlášku zašlete mailem!!!

Po úspěšné registraci a vytvoření uživatelského účtu v systému LMS se můžete do systému LMS přihlásit a poté se přihlásit na následující typy školení:

Systém EPS ZETTLER Expert – certifikační školení

Certifikační školení dává základní přehled o systému EPS ZETTLER Expert (ústředny ZETTLER ZX/MZX/PROFILE), jeho vlastnostech a funkcích, topologii, návrhu a použití. Školení je společné pro projekci, montáž, servis a pravidelné kontroly.

Datum, čas a místo konání

Po 25.02.2019

OBSAZENO

Liberec / CZ
Certifikační šlolení (kód v LMS: FA-ZETTAPP)

Pro certifikační školení pořádaná v Liberci platí následující všeobecné informace:

Začátek školení: v 9:00
Místo konání: VIP SALONEK CAFÉ IMPERIAL hotelu Pytloun Grand Hotel**** Imperial Liberec (kapacita 25 míst)
Cena certifikačního školení:  600 Kč bez DPH

Systém EPS ZETTLER Expert – programování

Školení programování systému ZETTLER Expert je určeno pro zájemce, kteří již absolvovali certifikační školení systému ZETTLER Expert. Školení programování je určeno pro omezený počet účastníků (maximálně 8) s vlastními notebooky s nainstalovaným konfiguračním software MZXConsys (po domluvě možno software po dobu školení zapůjčit).

Datum, čas a místo konání
Út 05.03.2019 Liberec / CZ Školení programování (kód v LMS: FA-ZETTUPD)

Pro školení programování pořádaná v Liberci platí následující všeobecné informace:

Začátek vždy v 9:00 zasedací místnost Johnson Controls (dříve Tyco FPP) – 5.patro (kapacita 8 míst),
Rumunská 655/9, 460 01 Liberec 4 (http://www.palacsyner.cz/kontakty). Pozor, parkování v budově Paláce Syner je pouze pro rezidenty! Doporučujeme parkovat v parkingu OC Forum cca. 3min pěšky (http://www.forumliberec.cz/o-centru/parkovani/).

Termíny školení programování systému ZETTLER Expert vypisujeme individuálně na základě zájmu. Pokud máte o školení programování zájem a nenajdete žádný vypsaný termín, kontaktujte nás prosím a my Vás budeme informovat o nejbližším vypsaném termínu školení.