Školení EPS ZETTLER organizovaná společností Tyco Fire Protection Products

Společnost Tyco Fire Protection Products organizuje pro své partnery pravidelná obchodně technická školení na produkty, které dodává na trh v České a Slovenské republice.

Na všechna školení sytému EPS ZETTLER je nutné se přihlásit pomocí systému Johnson Controls LMS. Návod na registraci do systému Johnson Controls LMS a přihlášení na školení v systému Johnson Controls LMS najdete zde. Do systému Johnson Controls LMS se každý účastník musí přihlásit/zaregistrovat pomocí formuláře („Organization code“ pro registraci do systému Johnson Controls LMS je: EBP-ZT_EXT). V případě jakýchkoliv problémů s registrací nebo přihlášením zašlete prosím přihlášku (jméno, firma, kontaktní údaje) na mailovou adresu sales.liberec@tycoint.com.

Po úspěšné registraci a vytvoření uživatelského účtu v systému Johnson Controls LMS se můžete do systému Johnson Controls LMS přihlásit a poté se přihlásit na následující typy školení:

 

Systém EPS ZETTLER – certifikační školení (FA-ZETTAPP)

Certifikační školení dává základní přehled o systému EPS ZETTLER (ústředny ZETTLER ZX/MZX/PROFILE/PROFILE Flexible), jeho vlastnostech a funkcích, topologii, návrhu a použití. Školení je společné pro projekci, montáž, servis a pravidelné kontroly.

Datum, čas a místo konání

Út 21.05.2019

OBSAZENO

Liberec / CZ
Certifikační šlolení (kód v LMS: BTS5267120190521)

Pro certifikační školení pořádaná v Liberci platí následující všeobecné informace:

Začátek školení: v 9:00
Místo konání: VIP SALONEK CAFÉ IMPERIAL hotelu Pytloun Grand Hotel**** Imperial Liberec (kapacita 25 míst)
Cena certifikačního školení:  700 Kč bez DPH

Systém EPS ZETTLER – programování (FA-ZETTUPD)

Školení programování systému EPS ZETTLER je určeno pro zájemce, kteří již absolvovali certifikační školení systému EPS ZETTLER. Školení programování je určeno pro omezený počet účastníků (maximálně 8) s vlastními notebooky s nainstalovaným konfiguračním software MZXConsys (po domluvě možno software po dobu školení zapůjčit).

Datum, čas a místo konání
St 22.05.2019

OBSAZENO

Liberec / CZ Školení programování (kód v LMS: BTS5268520190522)

Pro školení programování pořádaná v Liberci platí následující všeobecné informace:

Začátek vždy v 9:00 zasedací místnost Johnson Controls (dříve Tyco FPP) – 5.patro (kapacita 8 míst),
Budova MILLENIUM
(dříve Palác Syner), Rumunská 655/9, 460 01 Liberec 4 (http://www.palacsyner.cz/kontakty).

Pozor, parkování v budově MILLENIUM je pouze pro rezidenty! Doporučujeme parkovat v parkingu OC Forum cca. 3min pěšky (http://www.forumliberec.cz/o-centru/parkovani/).

Termíny školení programování systému EPS ZETTLER vypisujeme individuálně na základě zájmu. Pokud máte o školení programování zájem a nenajdete žádný vypsaný termín, kontaktujte nás prosím a my Vás budeme informovat o nejbližším vypsaném termínu školení.